• Contactpersonen

     

    Naam

    Telnr.

    Email

    Hoofdbestuur (DB)

     

     

    hoofdbestuur@kagia.nl

    Voorzitter

    Vacant

     

     

    Secretaris

    Chantal Wullems

     

    chantal.wullems@kagia.nl

    Penningmeester

    Gerco Hulsbos

    06-50646472

    penningmeester@kagia.nl

    Overige bestuur

     

     

    bestuur@kagia.nl

    Algemene zaken

    Melvin Gortzak

    06-50151526

    melvin.gortzak@kagia.nl

    Facilitaire zaken

    Jelle Verdegaal

    06-38727377

    barcommissie@kagia.nl

    Jeugdzaken

    Armand van der Waal

    06-54974440

    jeugdcommissie@kagia.nl

    Sponsor Zaken

    Gerco Hulsbos

    06-50646472

    sponsors@kagia.nl

    Voetbaltechnische zaken                

    Mark Scholte

    06-53583300

    vtc@kagia.nl

    Overige contactpersonen

     

     

     

    Barcommissie

     

     

    barcommissie@kagia.nl

    Ledenadministratie

    Gerco Hulsbos

    06-50646472

    administratie@kagia.nl

    Onderhoud

    Bert Glas

    06-13657739

    onderhoud@kagia.nl

    Sfeercommissie

    Armand van der Waal

    06-54974440

    sfeercommissie@kagia.nl

    Sleutelbeheer

    Richard Trompert

     

    sleutelbeheer@kagia.nl

    Sportiviteit & Respect

     

     

    sportenrespect@kagia.nl

    Tuchtzaken

     

     

    tuchtzaken@kagia.nl

    Vertrouwenspersoon

    René Nieuwenhuizen

     

    vertrouwenspersoon@kagia.nl

    Webmaster

    Melvin Gortzak

     06-50151526

    webmaster@kagia.nl

    Jeugdcommissie

     

     

    jeugdcommissie@kagia.nl

    Voorzitter

    Armand van der Waal

    06 54974440

    jeugdvoorzitter@kagia.nl

    Secretaris

    Vacant

     

    jeugdcommissie@kagia.nl

    Algemene zaken

    Angelique Verdoes  

    angelique.verdoes@kagia.nl

    Coördinator Bovenbouw

    Esther Gresnigt van der Niet 06-24624307

    coordinator.boven@kagia.nl

    Coördinator Onderbouw

    Vacant

     

    coordinator.onder@kagia.nl

    Coördinator minipupillen

    Stef Feeleus

     

    coordinator.mini@kagia.nl

    Wedstrijdsecretaris Bovenbouw

    Liesbeth Gort

    06-53446102

    wedstrijd.jeugd@kagia.nl

    Wedstrijdsecretaris Onderbouw

    Dave Verburg

    06-38332101

    wedstrijd.jeugd@kagia.nl

    Overige contactpersonen jeugd

     

     

     

    Toernooi commissie

    Marcel Uijldert

    06-44009054

    toernooien@kagia.nl

    Jeugdkamp commissie

    Armand van der Waal

    06-54974440

    jeugdkamp@kagia.nl

    Coördinator kleding

    Corine Wagenaar

    06-29285896

    kledingplan@kagia.nl

    Voetbaltechnische zaken

     

     

     

    Bestuurslid voetbal technische zaken

    Mark Scholte

    06-53583300

    vtc@kagia.nl

    VTC lid | Seniorenzaken

    • Seniorenvoetbal
    • 7x7 KNVB
    • 7x7 Intern

    Martijn Kool

    06-51512954

    seniorenzaken@kagia.nl

    VTC lid | Selectiezaken

    Dennis Veen
    (Algemene zaken)
    Ruben Beukers
    (Spelerszaken)

    06-50655364

    06-20812556

    selectiezaken@kagia.nl

    Hoofd Jeugdopleidingen

    André Markus

     

    hjo@kagia.nl

    VTC Lid | Jeugdvoetbalzaken 

    Bovenbouw: Ronald Gresnigt
    Middenbouw: Ruud de Vries
    Onderbouw: Jeffrey van Klaveren

    06-49369580
    06-51672632
    06 18315122

    jeugdvoetbalzaken@kagia.nl

    Hoofdtrainers

     

     

     

    Hoofdtrainer JO17

     

     

    Hoofdtrainerjo17@kagia.nl

    Hoofdtrainer JO16

     

     

    Hoofdtrainerjo16@kagia.nl

    Hoofdtrainer JO15

     

     

    Hoofdtrainerjo15@kagia.nl

    Hoofdtrainer JO13

       

    Hoofdtrainerjo13@kagia.nl

    Hoofdtrainer JO12

     

     

    Hoofdtrainerjo12@kagia.nl

    Hoofdtrainer JO11

     

     

    Hoofdtrainerjo11@kagia.nl

    Hoofdtrainer JO10

     

     

    Hoofdtrainerjo10@kagia.nl

    Hoofdtrainer JO9

     

     

    Hoofdtrainerjo9@kagia.nl

    Hoofdtrainer JO8

     

     

    Hoofdtrainerjo8@kagia.nl

    Keeperscoördinator

    Peter Koger

    06 - 27290923

    keepercoordinator@kagia.nl

    Overige contactpersonen voetbalzaken

     

     

     

    Scheidsrechterscoördinator

    Paul van der Lans

    06-10913532

    scheidsrechters@kagia.nl

    Consul

    Maarten van der Niet

    06-16398582

    consul@kagia.nl

    Toernooicommissie 7x7 senioren

    Wouter van der Veek

    06-28249232

    seniorenzaken@kagia.nl

           

    Communicatiecommissie

     

     

    communicatie@kagia.nl

    Voorzitter

    Melvin Gortzak

    06-50151526

    melvin.gortzak@kagia.nl

    Lid communicatiecommissie

    Corina Hoogervorst-Drijfholt

     

    corina.hoogervorst@kagia.nl

    Flyers

    Annelies Teunissen

     

    annelies.teunissen@kagia.nl