• Kagia 6 VE zaterdag speeldag man

  • Programma

    DatumCompetitiesoortWedstrijdAccommodatieDetails
    25 sep. 14:30regulierKagia 6 - DoCoS 4Sportpark Lisserbroek
    2 okt. 15:00regulierFC Lisse 11 - Kagia 6Sportpark Ter Specke
    9 okt. 12:05regulierKagia 6 - EMM'21 2Sportpark Lisserbroek
    16 okt. 15:00regulierASC 4 - Kagia 6Sportpark Overveer
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 sep.Kagia 6 - ASC 31 - 1
    11 sep.Kagia 6 - EMM'21 32 - 4
    4 sep.FC Lisse 10 - Kagia 62 - 2
  • Poulestanden Kagia 6 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASC 400000000
    2DoCoS 400000000
    3EMM'21 200000000
    4Kagia 600000000
    5Katwijk 500000000
    6FC Lisse 1100000000
    7FC Oegstgeest 800000000
    8Quick Boys 1100000000
    9Rijnsburgse Boys 900000000
    10SJC 300000000
    11VVSB 600000000

    Poulestanden Kagia 6 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Lisse 1032108447
    2ASC 3311167-14
    3EMM'21 33102910-13
    4Kagia 6302157-22
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dorsman, DaanOverige stafTeammanager
    Gort, PjotrOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berg, Björn van denTeamspeler
    Binnendijk, FabianTeamspeler
    Boonstra, TijnTeamspeler
    Clemens, ThomasTeamspeler
    Dorsman, DaanTeamspeler
    Eireiner, BasTeamspeler
    Foks, JordyTeamspeler
    Foks, WesleyTeamspeler
    Gort, PjotrTeamspeler
    Herfs, LucTeamspeler
    Jansen, RyanTeamspeler
    Knoop, SemTeamspeler
    Kortekaas, XaviTeamspeler
    Loo, Jesse van derTeamspeler
    Verdonk, WesselTeamspeler
    Zwaanswijk, AngeloTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Teamstatistieken

    Kagia 6

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.