Sponsors


Alle sponsorzaken worden namens vv Kagia door Armand van der Waal in behandeling genomen. Heeft u vragen over het sponsorschap dan kunt u zich met hem via dit emailadres in verbinding stellen.

Via deze link kunt u alvast alle informatie over de mogelijke soorten van sponsoring en bijbehorende kosten raadplegen.

HOOFDSPONSOR vv Kagia seizoen 2017 - 2018

 

Sponsors

AA drink AA drink www.usd.nl
AA verhuizers AA Verhuizers www.aaverhuizers.nl
ABC Mensenwerk ABC Mensenwerk www.abcmensenwerk.nl
Abflexkracht Abflexkracht www.abflexkracht.nl
Annokkee, Leo Leo Annokkee  
Bakker, Kees autobedrijf Autobedrijf Kees Bakker www.autobedrijfkeesbakker.nl
Balkenende , hoveniersbedrijf Hoveniersbedrijf Balkenende www.balkenende.nl
Bartels, Bakkerij Bakkerij Bartels www.bakkerijbartels.nl
Beelen Verpakkingen Beelen Verpakkingen B.V. www.beelenpackaging.nl
Beelen, Autocentrum Autocentrum Beelen www.autocentrumbeelen.nl
Bram Polderman, Autobedrijf Autobedrijf Bram Polderman www.mitsubishi-polderman.nl
Buchner Bedrijfswagenservice Buchner Bedrijfswagenservice  
Buren, de, Entree Entree Brasserie De Buren www.deburenlisse.nl
C&T Reklame C&T Reklame www.ct-reklame.nl
C.N.B. , R. Walkier De heer R. Walkier www.cnb.nl
Canal Company Canal Company B.V. www.canal.nl
Cardol Lisserbroek Cardol Land-en Tuinbouw Mechanisatie V.O.F.  
Cargo Masters Schiphol Cargo Masters Schiphol www.cargomasters.nl
Datema Datema www.datemamontage.nl
De Heere van Thijssen De Heere van Thijssen www.deheerevanthijssen.nl
Delice, La La Delice www.la-delice.nl
Drukkerij Ultee Drukkerij Ultee www.drukkerijultee.nl
Elmers, transportbedrijf Internationaal Transportbedrijf A.Elmers BV www.elmers-transport.nl
Europak Europak International B.V. www.europak.nl
FHS Flexible Human Services www.fhs-bv.nl
Free your minds Events Free your minds Events www.skicentrumhillegom.nl
Frigo Frigo www.frigogroup.com
Gabel & Den Ouden Autobedrijf Gabel & Den Ouden  
Ganzevles, Cees Cees Ganzevles www.ceesganzevles.nl
Gardinier, le Le Gardinier www.legardinier.nl
Grain Grafische Realisatie Grain Grafische Realisatie www.grain.nl
Griekspoor Aannemings Aannemingsbedrijf Griekspoor www.griekspoor.nl
Groenigen, van Makelaardij Makelaardij Van Groenigen www.vangroenigen.nl
Groot, de J. autoschade Autoschade J.M. de Groot www.johndegroot.nl
Ham, van der Jaco S.J.P. van der Ham & Zn.  
Ham, van der Siem Siem van der Ham  
Helios, Martin Beukers Helios www.heliosbloemen.nl
Hermans, P.J. Beheer B.V. P.J. Hermans Beheer B.V.  
Hoogervorst Makelaardij Hoogervorst Makelaardij www.hoogervorstmakelaardij.nl
Hoogkamer Assurantiën B.V. Hoogkamer Assurantiën B.V. www.hoogkamer-assurantien.nl
Horesca Horesca www.horesca-horecavo.nl
HR Garage de Zilk HR Garage de Zilk www.hrgarage.nl/home
Hulsbergen Pardaan Advocaten Hulsbergen Pardaan Advocaten www.hpadvocaten.nl
Imanse Quality Lilies Imanse Quality Lilies www.imanselelies.nl
Kitty's Haircorner Kapsalon Kitty's Haircorner www.kittyshaircorner.nl
Kringloop de Driesprong Kringloop de Driesprong www.kringloop-de-driesprong.nl
Lamboo, Cock Parket Cock Lamboo Parket www.lambooparket.nl
Ligtvoet Natuursteen Ligtvoet Natuursteen  
LJ Sport LJ Sport www.ljsport.nl
Lommerse, Hein (CNB) CNB www.cnb.nl
LT Afbouw LT Afbouw www.lt-afbouw.nl
Meer Assurantiën Meer Assurantiën www.meerassurantien.nl
Meerkantoor.nl Meerkantoor v.o.f.              www.meerkantoor.nl
Midget VoetGolf / DeLang IT Midget VoetGolf www.midgetvoetgolf.nl
Molkenboer Dakbed. Molkenboer Dakbedekking www.molkenboer.nl
New York Pizza Cafetaria Brasserie Family / New York Pizza www.family.nl
Niestadt Juweliers Niestadt Juweliers www.niestadtjuweliers.nl
Niewa Keukens Niewa Keukens Totaalbouw  
OnlineParketshop.nl OnlineParketshop.nl www.onlineparketshop.nl
Oppelaar, Cor Oppelaar Tweewielerspecialist www.giantstore-oppelaar.nl
Oude Dykhuys, t Restaurant 't Oude Dykhuys  
Persoon Persoon Vleeswarenfabriek B.V. www.persoon-eu.com
Rabobank Bollenstreek Rabobank Bollenstreek www.rabobank.nl
Ree, Holland de bv de Ree Holland bv www.deree-holland.com
Reijden, Jan van der Jan van der Reijden www.janvanderreijden.nl
Reliance IT Reliance IT www.reliance.nl
RIP, Verfgroothandel Vergroothandel RIP www.ripverf.nl
Ruijgrok Productie B.V. Ruijgrok Productie B.V. www.phruigrok.nl
Schakel, de Reklamediensten De Schakel B.V. www.de-schakel.nl
Skicentrum Hillegom Skicentrum Hillegom www.skicentrumhillegom.nl
Smit, Groente & Fruit Groente & Fruit Smit nvt
Sport Medisch Centrum Bollenstreek Sport Medisch Centrum Bollenstreek www.smc-bollenstreek.nl
Stoete, de Plaza Plaza De Stoete www.plazadestoete.nl
Taste of Fusion Taste of Fusion www.tasteoffusion.nl
Texsport B.V. Texsport B.V. www.texsport.nl
Thomas Accountants Thomas Accountants www.lingeradministraties.nl
Today Express Today Express www.todayexpress.nl
Veldhoven & partners Veldhoven & partners www.veldhovenpartners.nl
Verboom Van der Lans Verboom Van der Lans www.verboomenvanderlans.nl
Verdel Parket Verdel Parket www.verdelparket.nl
West Logistics West Logistics www.westlogistics.nl
Wilbrink & v.d. Vlugt Wilbrink & v.d. Vlugt Makelaars www.onsaanbod.nl
BE Networks KiG Group BVBA www.be-networks.be
LRE Weegtechniek LRE Weegtechniek www.lre.nl
Eagle Freight Eagle Freight www.eaglefreight.nl

 

This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

You have declined cookies. This decision can be reversed.

You have allowed cookies to be placed on your computer. This decision can be reversed.