• Contactpersonen

    Hoofdbestuur (DB)

    Naam

    Telnr.

    Email

    Voorzitter

    Richard Trompert

    0252 - 419727

    hoofdbestuur@kagia.nl

    Secretaris

    Chantal Wullems

     

    hoofdbestuur@kagia.nl

    Penningmeester

    Gerco Hulsbos

    06-50646472

    penningmeester@kagia.nl

    Overige bestuur

     

     

     

    Facilitaire zaken

    Dennis Kattenberg

     

    barcommissie@kagia.nl

    Jeugdzaken

    Nathalie Ramas

    06-25259624

    jeugdcommissie@kagia.nl

    Voetbal technische zaken                

    Mark Scholte

    06-53583300

    vtc@kagia.nl

    Algemene zaken

    Chantal Wullems

     

    bestuur.algemeen@kagia.nl

    Sponsor Zaken

       

    sponsors@kagia.nl

    Overige contactpersonen

     

     

     

    Webmaster

    Fred Hofmeijer

    06-40296848

    webmaster@kagia.nl

    2e penningmeester

    Joris Trompert

     

     

    Onderhoud

    Bert Glas

    06-13657739

    onderhoud@kagia.nl

    Sportiviteit & Respect

     

     

    sportenrespect@kagia.nl

    Tuchtzaken

     

     

    tuchtzaken@kagia.nl

    Vertrouwenspersoon

    René Nieuwenhuizen

     

    vertrouwenspersoon@kagia.nl

    Sfeercommissie

    Armand van der Waal

    06-54974440

    sfeercommissie@kagia.nl

    Ledenadministratie

    Gerco Hulsbos

    06-50646472

    administratie@kagia.nl

    Barcommissie

    Dennis Kattenberg

     

    barcommissie@kagia.nl

    Jeugdcommissie

     

     

     

    Voorzitter

    Nathalie Ramas

    06-25259624

    jeugdcommissie@kagia.nl

    Secretaris

     

     

    jeugdcommissie@kagia.nl

    Algemene zaken

    Josephine Bakker

    06-52405438

    jeugd.algemeen@kagia.nl

    Coördinator Bovenbouw

    Melvin Gortzak

    06-46458321

    coordinator.boven@kagia.nl

    Coördinator Onderbouw

    Ronald Bartelds

    06-20414795

    coordinator.onder@kagia.nl

    Coördinator minipupillen

    Ronald Bartelds

    06-20414795

    coordinator.onder@kagia.nl

    Wedstrijdsecretaris Bovenbouw

    Liesbeth Gort

    06-53446102

    wedstrijd.jeugd@kagia.nl

    Wedstrijdsecretaris Onderbouw

    Jonas Jol

     

    wedstrijd.jeugd@kagia.nl

    Hoofd Jeugdvoetbalzaken (VTC)

    Ruud de Wit

    06-54708155

    jeugdvoetbalzaken@kagia.nl

    Overige contactpersonen jeugd

     

     

     

    Toernooi commissie

    Marcel Uijldert

    06-44009054

    toernooien@kagia.nl

    Jeugdkamp commissie

    Armand van der Waal

    06-54974440

    jeugdkamp@kagia.nl

    Coördinator kleding

    Corine Wagenaar

    06-29285896

    kledingplan@kagia.nl

    Voetbaltechnische zaken

     

     

     

    Bestuurslid voetbal technische zaken

    Mark Scholte

    06-53583300

    vtc@kagia.nl

    VTC Lid | Algemene zaken

    Wouter van der Veek

    06-28249232

    seniorenzaken@kagia.nl

    VTC lid | Seniorenzaken

    • Seniorenvoetbal
    • 7x7 KNVB
    • 7x7 Intern

    Martijn Kool

    06-13657739

    seniorenzaken@kagia.nl

    VTC lid | Senioren selectie zaken

    Bert Glas

    06-13657739

    vtc@kagia.nl

    VTC Lid | Hoofd jeugdvoetbalzaken

    Ruud de Wit

    06-54708155

    jeugdvoetbalzaken@kagia.nl

    VTC Lid | Jeugdvoetbalzaken Bovenbouw

    • JO13 t/m JO19

    Jeroen de Nooijer

     

    jeugdvoetbalzaken@kagia.nl

    VTC Lid | Jeugdvoetbalzaken Bovenbouw

    • JO8 t/m JO12

    Vacant

     

    jeugdvoetbalzaken@kagia.nl

    Hoofdtrainers

     

     

     

    Hoofdtrainer JO19

    Doby Wullems

     

    Hoofdtrainerjo19@kagia.nl

    Leider/trainer JO17

     

     

    Hoofdtrainerjo17@kagia.nl

    Hoofdtrainer JO15

    Jonas Buchner

     

    Hoofdtrainerjo15@kagia.nl

    Hoofdtrainer JO13

    Ruud de Wit

     

    Hoofdtrainerjo13@kagia.nl

    Hoofdtrainer JO11

    Gert van der Hulst

     

    Hoofdtrainerjo11@kagia.nl

    Keeperscoördinator

    Peter Koger

    06 - 27290923

     

    keepercoordinator@kagia.nl

    Overige contactpersonen voetbalzaken

     

     

     

    Scheidsrechterscoördinator

    Arjan Belderok

    06-36169573

    scheidsrechters@kagia.nl

    Consul

    Maarten van der Niet

    06-16398582

    consul@kagia.nl