• Kagia 8

  • Programma

    DatumCompetitiesoortWedstrijdAccommodatieDetails
    25 sep. 14:30regulierKagia 8 - SJC 5Sportpark Lisserbroek
    2 okt. 14:30regulierTer Leede 7 - Kagia 8Sportpark Roodemolen
    16 okt. 15:00regulierFC Lisse 14 - Kagia 8Sportpark Ter Specke
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 sep.FC Lisse 12 - Kagia 84 - 4
    11 sep.VVSB 7 - Kagia 84 - 1
  • Poulestanden Kagia 8 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kagia 800000000
    2Katwijk 600000000
    3FC Lisse 1400000000
    4Noordwijk 1000000000
    5Quick Boys 1600000000
    6Rijnsburgse Boys 1100000000
    7Rijnvogels, fc 700000000
    8SJC 500000000
    9Ter Leede 700000000
    10Teylingen 600000000
    11Voorschoten`97 1200000000

    Poulestanden Kagia 8 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVSB 73300154119
    2Abbenes 33111810-24
    3Kagia 83021811-32
    4FC Lisse 1230121117-61
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Eickhoff, StefanOverige stafTeammanager
    Mesman, TimoOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamFoto
    Barendregt, Marcel
    Eickhoff, Stefan
    Geerlings, Daan
    Kattenberg, Joey
    Mens, Benjamin
    Mesman, Timo
    Mooij, Niels de
    Mulder, Peter
    Rueter, Tomas
    Schijveschuurder, Joel
    Spies, Donavan
    Trompert, Joris
    Trompert, Richard
    Waal, Armand van der

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Teamstatistieken

    Kagia 8

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.