• Kagia 7 VE zaterdag speeldag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    18 sep. 19:30FC Lisse 12 - Kagia 7Sportpark Ter Specke
    21 sep. 16:00Rijnsburgse Boys 13 - Kagia 7Sportpark Middelmors
    28 sep. 14:30Kagia 7 - Katwijk 8Sportpark Lisserbroek
    5 okt. 15:45Quick Boys 17 - Kagia 7Sportpark Nieuw Zuid
    12 okt. 14:30Kagia 7 - Ter Leede 8Sportpark Lisserbroek
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Kagia 7 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVSB 821017523
    2FC Lisse 1221017613
    3Kagia 7210167-13
    4Abbenes 2210168-23

    Poulestanden Kagia 7 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASC 700000000
    2Kagia 700000000
    3Katwijk 800000000
    4FC Lisse 1500000000
    5Quick Boys 1700000000
    6Rijnvogels, fc 1000000000
    7Rijnsburgse Boys 1300000000
    8SJC 600000000
    9Ter Leede 800000000
    10Teylingen 400000000
    11VVSB 1100000000
    12Warmunda, sv 400000000
  • Staf

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFoto
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Barendregt, MarcelTeamspeler
    Beer, Brian deTeamspeler
    Eickhoff, StefanTeamspeler
    Geerlings, DaanTeamspeler
    Jol, JonasTeamspeler
    Kattenberg, JoeyTeamspeler
    Mens, BenjaminTeamspeler
    Mesman, TimoTeamspeler
    Mooij, Niels deTeamspeler
    Mulder, PeterTeamspeler
    Rueter, TomasTeamspeler
    Schijveschuurder, JoelTeamspeler
    Spies, DonavanTeamspeler
    Trompert, JorisTeamspeler
    Trompert, RichardTeamspeler
    Uijldert, MarcelTeamspeler
    Verburg, DaveTeamspeler
    Vos, Martien deTeamspeler
    Waal, Armand van derTeamspeler
  • Teamstatistieken

    Kagia 7

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    nan

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    nan

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    nan

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.