• Kagia 7 VE zaterdag speeldag man

  • Programma

    DatumCompetitiesoortWedstrijdAccommodatieDetails
    25 sep. 14:30regulierKagia 7 - Voorschoten`97 16Sportpark Lisserbroek
    9 okt. 14:30regulierKagia 7 - SJC 6Sportpark Lisserbroek
    16 okt. 15:00regulierVVSB 12 - Kagia 7Sportpark De Boekhorst
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Kagia 7 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Football Factory 400000000
    2Kagia 700000000
    3Katwijk 800000000
    4FC Lisse 1200000000
    5FC Oegstgeest 1300000000
    6Quick Boys 1800000000
    7Rijnsburgse Boys 1300000000
    8Rijnvogels, fc 1000000000
    9SJC 600000000
    10Valken'68 600000000
    11Voorschoten`97 1600000000
    12VVSB 1200000000

    Poulestanden Kagia 7 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Lisse 143210226167
    2Kagia 73210161067
    3VVSB 83102151503
    4UNO vv 53003527-220
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Berg, Koen van derOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    Geen informatie

  • Teamstatistieken

    Kagia 7

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.